SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
5 229 784 Kč
(70 673 Kč / m²)
Prodej
3+1
74 m²
CALLE ESCIPIONS, Torredembarra

místnosti3+1
plocha74 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Find your new home on the Costa Dorada with this bright apartment offering 98 m² built and 74 m² of usable space, located just 5 minutes from one of t...

Ostatní
Stáří nabídky: 6 dní
Aktualizováno: 6 dní

Lokalita

CALLE ESCIPIONS, Torredembarra
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

iad España