SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
7 273 048 Kč
(106 957 Kč / m²)
Prodej
2+1
68 m²
Puerta del Sol, Torre Pacheco

místnosti2+1
plocha68 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Situated in the desirable Santa Rosalia Lake and Life Resort, this fully furnished apartment combines modern style with practical comfort. Its west-fa...

Ostatní
Stáří nabídky: 1 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Puerta del Sol, Torre Pacheco
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

G-Estate Smart Property Investment

Zslot Guba