SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
7 893 934 Kč
(68 051 Kč / m²)
Prodej
2+1
116 m²
CALLE TOMAS BRETON, Torre Pacheco

místnosti2+1
plocha116 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

We present this exceptional ground-floor apartment and a beautiful terrace. The open-plan kitchen, with integrated appliances, has a modern look with ...

Ostatní
Stáří nabídky: 61 dní
Aktualizováno: 31 dní

Lokalita

CALLE TOMAS BRETON, Torre Pacheco
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home