Výpis nabídek
15
15
15
20 067 460 Kč
(120 164 Kč / m²)
Prodej
4+kk
167 m²
Camino de Chiribenitez, Tolox
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
4+kk
plocha
167 m²
koupelny
Popis
Objevte životní styl na pobřeží Costa del Sol s touto krásně vybavenou nemovitostí.
Tento dům se nachází ve velmi vyhledávané čtvrti Eagles Village, ...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Podlaží
Kuchyňské spotřebiče
Zařízený
Terasa
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Osobní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
2 dní
Aktualizováno:
2 dní