SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
5 467 151 Kč
(86 780 Kč / m²)
Prodej
1+1
63 m²
CALLE PINTOR FORTUNY, Teulada

místnosti1+1
plocha63 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartment for sale in Moraira with sea views – Paichi areaCharming apartment for sale in Moraira, fully renovated, located in the peaceful Paichi area...

Parametry

Vygenerováno z AI

VýhledPo rekonstrukciPřirozené světloKrbOtevřený obývací prostorSprchový koutPodlažíTerasa

Ostatní
Stáří nabídky: 27 dní
Aktualizováno: 25 dní

Lokalita

CALLE PINTOR FORTUNY, Teulada
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home