SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
8 261 472 Kč
(97 194 Kč / m²)
Prodej
3+1
85 m²
Calle Albaida, Sevilla

místnosti3+1
plocha85 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Preciosa vivienda en venta en c/ Albaida con 85 m2 construidos, en muy buen estado y ubicada en muy buena zona con todo tipo de servicios a su alreded...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

TerasaSamostatná kuchyněSprchový koutDřevěné trámy

Ostatní
Stáří nabídky: 98 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Calle Albaida, Sevilla
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Inmobiliaria Sevilla 2000