SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
4 059 823 Kč
(65 481 Kč / m²)
Prodej
4+kk
62 m²
Sevilla

místnosti4+kk
plocha62 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Světlý a velmi dobře umístěný byt vedle Avenida de la Salle. Skládá se ze tří ložnic, koupelny, kuchyně, obývacího pokoje a terasy.

Nezařízený
Stáří nabídky: 176 dní
Aktualizováno: 8 dní

Lokalita

Sevilla

Občanská vybavenost

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA