SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
7 265 236 Kč
(95 595 Kč / m²)
Prodej
2+1
76 m²
Pasaje la Mimosa, Santiago del Teide

místnosti2+1
plocha76 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Luxury World Properties is pleased to offer an apartment in Los Gigantes, located in the complex Florida. The apartment has a living area of 60 m2 and...

Ostatní
Stáří nabídky: 495 dní
Aktualizováno: 495 dní

Lokalita

Pasaje la Mimosa, Santiago del Teide
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Luxury World Properties