SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
11 918 558 Kč
(163 268 Kč / m²)
Prodej
2+1
73 m²
Calle Geranio, Santiago del Teide

místnosti2+1
plocha73 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Discover this exceptional apartment located on the 3rd floor of the prestigious residential complex Gigansol Club II in Los Gigantes. Boasting 73,2...

Ostatní
Stáří nabídky: 351 dní
Aktualizováno: 70 dní

Lokalita

Calle Geranio, Santiago del Teide
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Astliz, Tenerife Real Estate Agency

Astliz Estate Agents