Výpis nabídek
31
31
31
8 261 472 Kč
(68 846 Kč / m²)
Prodej
4+1
120 m²
CALLE AUTONOMIA, Santa Margalida
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
4+1
plocha
120 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
Piso en planta baja con patio privado en el corazón de Santa Margalida Mallorca
Se presenta esta vivienda en planta baja con entrada totalmente inde...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Podlaží
Po rekonstrukci
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
D - Méně úsporná
Typ budovy:
Ostatní
Typ vytápění:
Ostatní
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
102 dní
Aktualizováno:
73 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
CALLE AUTONOMIA, Santa Margalida
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.