Výpis nabídek
11
11
11
14 472 534 Kč
(190 428 Kč / m²)
Prodej
2+1
76 m²
Carrer de Lleida, Sant Josep de sa Talaia
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
2+1
plocha
76 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
bones condicions, ben presentat, zona tranquilla, a prop del mar, desenvolupament exclusiu, Jardí, Terrassa, aparcament
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Zahrada
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Terasa
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
89 dní
Aktualizováno:
89 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Carrer de Lleida, Sant Josep de sa Talaia
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.