SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
16 280 899 Kč
(262 595 Kč / m²)
Prodej
2+1
62 m²
CALLE ENCANT, Sant Antoni de Portmany

místnosti2+1
plocha62 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Exclusive development of 12 homes in San Antonio located in a quiet area in the west of Ibiza, just a few steps from the sea. The development is sprea...

Ostatní
Stáří nabídky: 57 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

CALLE ENCANT, Sant Antoni de Portmany
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home