SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
13 963 330 Kč
(87 271 Kč / m²)
Prodej
3+1
160 m²
San Roque

místnosti3+1
plocha160 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Set within the prestigious San Roque Club, this frontline golf apartment offers refined living in one of the Costa del Sol’s most exclusive communitie...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

San Roque
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

G-Estate Smart Property Investment

Zslot Guba