SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
15 786 402 Kč
(136 090 Kč / m²)
Prodej
3+1
116 m²
Paseo del Parque, San Roque

místnosti3+1
plocha116 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

A contemporary three-bedroom residence set on the front line of the celebrated San Roque Golf Course. Designed with clean lines and a soft modern sens...

Ostatní
Stáří nabídky: 22 dní
Aktualizováno: 22 dní

Lokalita

Paseo del Parque, San Roque
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home