Výpis nabídek
28
28
28
11 551 872 Kč
(59 854 Kč / m²)
Prodej
2+1
193 m²
Avenida Reserva de Sotogrande, San Roque
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
2+1
plocha
193 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
Amplio ático de 2 dormitorios y 2 baños, perfectamente ubicado en la prestigiosa zona de Sotogrande Alto.
Con impresionantes vistas panorámicas al ca...
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Osobní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
C - Úsporná
Typ budovy:
Cihla
Typ vytápění:
Ostatní
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
33 dní
Aktualizováno:
33 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Avenida Reserva de Sotogrande, San Roque
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.