SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
13 254 253 Kč
(53 661 Kč / m²)
Prodej
3+1
247 m²
Avenida Reserva de Sotogrande, San Roque

místnosti3+1
plocha247 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníAno
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Descubre el máximo nivel de comodidad y elegancia en este impresionante apartamento de 3 dormitorios y 3 baños, con vistas panorámicas al prestigioso ...

Ostatní
Stáří nabídky: 33 dní
Aktualizováno: 33 dní

Lokalita

Avenida Reserva de Sotogrande, San Roque
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

SurDeAndalucia SURDEANDALUCIA