SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
5 576 494 Kč
(111 530 Kč / m²)
Prodej
1+1
50 m²
Calle Retama, San Miguel de Abona

místnosti1+1
plocha50 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartment for sale in Augusta Park, Amarilla Golf, situated on the ground floor and built in 1989. This one-bedroom property stands out for its direct...

Ostatní
Stáří nabídky: 15 dní
Aktualizováno: 4 dní

Lokalita

Calle Retama, San Miguel de Abona
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Asten Realty

Asten Realty