SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
4 545 358 Kč
(78 368 Kč / m²)
Prodej
2+1
58 m²
Calle Pintor Clemente, San Javier

místnosti2+1
plocha58 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

NEW APARTMENT WITH 2 BEDROOMS AND 2 BATHROOMS, AND JUST 100 METRES FROM THE BEACH, SANTIAGO DE LA RIBIERA InterProperty Sales are delighted to annou...

Ostatní
Stáří nabídky: 33 dní
Aktualizováno: 24 dní

Lokalita

Calle Pintor Clemente, San Javier
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home