SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
7 662 241 Kč
(90 144 Kč / m²)
Prodej
2+1
85 m²
CALLE BEGONIAS, San Javier

místnosti2+1
plocha85 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Stunning 2 Bed Apartment For Sale in Santiago De La Ribera Murcia SpainEsales Property ID: es5555002Calle Begonias 2Apartement BL3V3 PT 12Santiago De ...

Zařízený
Stáří nabídky: 44 dní
Aktualizováno: 44 dní

Lokalita

CALLE BEGONIAS, San Javier
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Esales Property Ltd