SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
3 885 448 Kč
(40 899 Kč / m²)
Prodej
4+1
95 m²
Calle de las Hostensias, San Javier

místnosti4+1
plocha95 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Homely apartment with large balcony and patio Welcome to Lo Pagan and this homely apartment with a large balcony and patio. Here you live at a comfort...

Ostatní
Stáří nabídky: 57 dní
Aktualizováno: 57 dní

Lokalita

Calle de las Hostensias, San Javier
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home