SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
4 181 375 Kč
(70 871 Kč / m²)
Prodej
3+kk
59 m²
Avenida de Goya, San Fulgencio

místnosti3+kk
plocha59 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníAno
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Tento útulný byt v San Fulgenciu (La Marina) je dokonalou kombinací klidu a pohodlí, je připraven k okamžitému nastěhování nebo jako skvělá investice....

Nezařízený
Stáří nabídky: 30 dní
Aktualizováno: 30 dní

Lokalita

Avenida de Goya, San Fulgencio

Občanská vybavenost

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA