SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
5 686 165 Kč
(71 077 Kč / m²)
Prodej
2+1
80 m²
San Fulgencio

místnosti2+1
plocha80 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníAno
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

2, 3 Bedroom Modern Apartments with Communal Pool in San Fulgencio, Alicante
San Fulgencio, situated on the picturesque Costa Blanca, is a peaceful re...

Ostatní
Stáří nabídky: 412 dní
Aktualizováno: 153 dní

Lokalita

San Fulgencio
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE