SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
18 244 481 Kč
(48 913 Kč / m²)
Prodej
4+1
373 m²
San Fernando

místnosti4+1
plocha373 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

EXKLUSIVE LUXUSWOHNUNG IM HERZEN VON SAN FERNANDO PLAZA IGLESIA MAYOR

Preis: 750.000
Fläche: 373 m² | 4 Schlafzimmer | 3 Badezimmer | 3 Wohnzimmer...

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

San Fernando
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

iad España