Výpis nabídek
31
31
31
7 263 923 Kč
(54 208 Kč / m²)
Prodej
3+1
134 m²
Carrer de la Farola, Salou
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
3+1
plocha
134 m²
koupelny
2+
Duplex For sell in Salou in Tarragona
Espectacular dúplex de 134 m situado a unos 200 m del mar de La Pineda. Este apartamento consta de 3 amplias h...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Zahrada
Výtah
Bazén
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Terasa
Samostatná kuchyně
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
91 dní
Aktualizováno:
91 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Carrer de la Farola, Salou
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.
Požádat o přesnou adresu
Zvětšit mapu
Občanská vybavenost
1001 PORTALES
Montse MÉNDEZ
Zobrazit E-mail
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce
1001 PORTALES
Montse MÉNDEZ
Zobrazit E-mail
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce