SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
3 634 393 Kč
(51 189 Kč / m²)
Prodej
3+1
71 m²
Grup Vint-i-cinc de Setembre, Rubí

místnosti3+1
plocha71 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

If youre looking for a solid, hassle-free investment, this property is for you.
We present a currently rented apartment, located in one of the most co...

Ostatní
Stáří nabídky: 143 dní
Aktualizováno: 35 dní

Lokalita

Grup Vint-i-cinc de Setembre, Rubí
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

CENTURY 21 Premier