Výpis nabídek
31
31
31
16 968 602 Kč
(79 293 Kč / m²)
Prodej
2+1
214 m²
Avinguda Santa Bàrbara, Roses
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
2+1
plocha
214 m²
koupelny
2+
Penthouse For sell in Roses in Girona
Ático muy adecuado para vivir todo el año con amplio garaje para 3 coches y taller.
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
91 dní
Aktualizováno:
91 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Avinguda Santa Bàrbara, Roses
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.
Požádat o přesnou adresu
Zvětšit mapu
Občanská vybavenost
1001 PORTALES
Ann LUYTEN
Zobrazit E-mail
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce
1001 PORTALES
Ann LUYTEN
Zobrazit E-mail
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce