SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
111 769 671 Kč
(234 810 Kč / m²)
Prodej
4+1
476 m²
Calle Número Siete, Rojales

místnosti4+1
plocha476 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

This villa is an exceptional villa for sale within La Cerquilla, an esteemed neighborhood in Nueva Andalucía's renowned Golf Valley. Completed in 2023...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

TerasaVýhledOtevřený obývací prostorSamostatné wcKuchyňské spotřebičeZabezpečeníPřirozené světlo

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Calle Número Siete, Rojales
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home