SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
16 163 224 Kč
(62 166 Kč / m²)
Prodej
4+1
260 m²
Calle Número Siete, Rojales

místnosti4+1
plocha260 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Located in a residential area, urb Las Villas de Santa Maria, west of Estepona, this spaciousand cozy four-bedroom corner townhouse offers comfort, pr...

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Calle Número Siete, Rojales
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home