SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
13 132 655 Kč
(93 805 Kč / m²)
Prodej
3+1
140 m²
Calle Número Siete, Rojales

místnosti3+1
plocha140 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

MAGNIFICENT 3-BEDROOM TOWNHOUSE WITH LARGE PRIVATE TERRACEEnjoying an unbeatable location, this house is located in a residential area undergoing urba...

Ostatní
Stáří nabídky: 1 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Calle Número Siete, Rojales
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home