SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
21 769 610 Kč
(201 570 Kč / m²)
Prodej
3+1
108 m²
Calle Número Siete, Rojales

místnosti3+1
plocha108 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

A unique opportunity to buy a townhouse in sought-after Aloha Sur Nueva Andalucia! Stunning three-bedroom, three-bathroom townhouse in beautiful Nueva...

Ostatní
Stáří nabídky: 4 dní
Aktualizováno: 4 dní

Lokalita

Calle Número Siete, Rojales
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home