SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
38 888 960 Kč
(90 439 Kč / m²)
Prodej
5+1
430 m²
Calle Número Siete, Rojales

místnosti5+1
plocha430 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

MAGNIFICENT 5-BEDROOM VILLA IN THE HEART OF NUEVA ANDALUCIA, MARBELLALocated in Nueva Andalucía, just a 5-minute drive from the popular Puerto Banús, ...

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Calle Número Siete, Rojales
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home