SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
9 097 391 Kč
(98 885 Kč / m²)
Prodej
3+1
92 m²
Calle Vendaval, Rincón de la Victoria

místnosti3+1
plocha92 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Magnificent renovated property a few steps from the sea in La Cala del Moral
Discover this wonderful property for sale in La Cala del Moral, completel...

Ostatní
Stáří nabídky: 30 dní
Aktualizováno: 30 dní

Lokalita

Calle Vendaval, Rincón de la Victoria
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Pisos de Málaga Real Estate

Pisos de Málaga Real Estate