SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
5 704 324 Kč
(68 727 Kč / m²)
Prodej
2+1
83 m²
Rincón de la Victoria

místnosti2+1
plocha83 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Floor 2nd, flat total surface area 83 m², usable floor area 66 m², single bedrooms: 1, double bedrooms: 1, 1 bathrooms, wheelchair-friendly, air condi...

Ostatní
Stáří nabídky: 120 dní
Aktualizováno: 92 dní

Lokalita

Rincón de la Victoria
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

INMOGALLARDO CONSULTING SL.

InmoGallardo