SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
30 648 965 Kč
(152 482 Kč / m²)
Prodej
3+1
201 m²
Carrer de Sant Roc, Palma

místnosti3+1
plocha201 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

¡Bienvenido a este encantador piso en Palma de Mallorca! Situado a solo un minuto de la catedral y del casco antiguo, cuenta con una ubicación envidia...

Ostatní
Stáří nabídky: 486 dní
Aktualizováno: 485 dní

Lokalita

Carrer de Sant Roc, Palma
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

STRAND PROPERTIES