SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
6 050 313 Kč
(49 593 Kč / m²)
Prodej
1+1
122 m²
autopista de Ponent, Palma

místnosti1+1
plocha122 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

REFERENCIA: 01SBAPRM036~~Vivienda con acceso independiente y local en planta baja ubicada en la zona de El Terreno (Palma), con múltiples posibilidade...

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

autopista de Ponent, Palma
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Gestpropiedad