SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
19 436 099 Kč
(123 013 Kč / m²)
Prodej
6 a více
158 m²
Carrer d'Aragó, Palma

místnosti6 a více
plocha158 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartment Palma brings together Mediterranean light and contemporary refinement in the Avenidas district. This 158 m² residence, fully renovated in 20...

Parametry

Vygenerováno z AI

Přirozené světloPo rekonstrukciZabezpečení

Ostatní
Stáří nabídky: 105 dní
Aktualizováno: 29 dní

Lokalita

Carrer d'Aragó, Palma
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Baerz & Co Luxury Homes International