SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
50 200 807 Kč
(231 340 Kč / m²)
Prodej
4+kk
217 m²
Avinguda d'Alexandre Rosselló, Palma

místnosti4+kk
plocha217 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníAno
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Krásný byt v Can Barbara Palma s výhledem, velký obývací pokoj s otevřenou kuchyní 60 m2, má 3 ložnice, dvě s výhledem a tři koupelny, jedna en suite,...

Parametry

Vygenerováno z AI

VýhledOtevřený obývací prostorTerasaDlažbaKuchyňské spotřebičePo rekonstrukci

Nezařízený
Stáří nabídky: 136 dní
Aktualizováno: 26 dní

Lokalita

Avinguda d'Alexandre Rosselló, Palma

Občanská vybavenost

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA