SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
22 499 879 Kč
(193 964 Kč / m²)
Prodej
2+1
116 m²
plaça de Josep Maria Llompart, Palma

místnosti2+1
plocha116 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Located in one of the most prestigious and charming areas of Palma de Mallorca, this sophisticated apartment of approximately 116 m² perfectly combine...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

Francouzský balkonVýhledSamostatná kuchyněPřirozené světlo

Ostatní
Stáří nabídky: 152 dní
Aktualizováno: 152 dní

Lokalita

plaça de Josep Maria Llompart, Palma
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Properties in Málaga

Properties in Málaga