SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
16 175 842 Kč
(102 379 Kč / m²)
Prodej
4+kk
158 m²
Palma

místnosti4+kk
plocha158 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

EXKLUZIVNĚ: Krásný byt zrekonstruovaný v roce 2020 s kvalitními materiály, terasou a výhledem na moře. Nachází se na kopcích v okolí Palmy v klidné a ...

Nezařízený
Stáří nabídky: 320 dní
Aktualizováno: 6 dní

Lokalita

Palma

Občanská vybavenost

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA