Výpis nabídek
17
17
17
3 380 979 Kč
(30 736 Kč / m²)
Prodej
3+1
110 m²
Avenida de Valladolid, Palencia
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
3+1
plocha
110 m²
koupelny
Flat For sell in Palencia in Palencia
LOCALIA HOMES te ofrece la venta de un amplio piso 110 metros cuadrados en céntrica calle de Palencia.
Ubicad...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Výtah
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Terasa
Samostatné wc
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
180 dní
Aktualizováno:
170 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Avenida de Valladolid, Palencia
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.
Požádat o přesnou adresu
Zvětšit mapu
Občanská vybavenost
1001 PORTALES
LOCALIA INMOBILIARIA
Zobrazit E-mail
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce
1001 PORTALES
LOCALIA INMOBILIARIA
Zobrazit E-mail
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce