SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
4 740 512 Kč
(39 504 Kč / m²)
Prodej
3+1
120 m²
Calle de los Geranios, Orihuela

místnosti3+1
plocha120 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

A very spacious 3 bedroom, 2 bathroom first floor apartment located in the gated community of Playa Flamenca V. Ideally situated within walking distan...

Ostatní
Stáří nabídky: 1 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Calle de los Geranios, Orihuela
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home