SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
9 967 230 Kč
(109 530 Kč / m²)
Prodej
2+1
91 m²
Avenida de las Colinas, Orihuela

místnosti2+1
plocha91 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

This development is an exclusive collection of stylish 2 and 3 bedroom apartments located within the renowned El Valle Golf Resort in Murcia. Designed...

Ostatní
Stáří nabídky: 7 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Avenida de las Colinas, Orihuela
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home