SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
7 176 162 Kč
(110 402 Kč / m²)
Prodej
2+1
65 m²
Calle Malvinas, Orihuela

místnosti2+1
plocha65 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Located in the prestigious Res. Las Filipinas, this residential complex offers an exclusive selection of 11 properties including apartments, ground-fl...

Ostatní
Stáří nabídky: 5 dní
Aktualizováno: 5 dní

Lokalita

Calle Malvinas, Orihuela
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home