SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
6 928 441 Kč
(92 379 Kč / m²)
Prodej
2+1
75 m²
CALLE RELAMPAGO-LOS BALCONES, Orihuela

místnosti2+1
plocha75 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

This ready-to-move-in apartment with 2 bedrooms is in a well-established residential area of Los Altos on the southern Costa Blanca. The surrounding a...

Ostatní
Stáří nabídky: 20 dní
Aktualizováno: 20 dní

Lokalita

CALLE RELAMPAGO-LOS BALCONES, Orihuela
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home