SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
5 813 337 Kč
(70 040 Kč / m²)
Prodej
2+1
83 m²
Calle de los Pirineos, Orihuela

místnosti2+1
plocha83 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Discover this charming elevated ground floor apartment located in the exclusive residential area of Lomas de Campoamor , a privileged setting surround...

Ostatní
Stáří nabídky: 25 dní
Aktualizováno: 7 dní

Lokalita

Calle de los Pirineos, Orihuela
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home