SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
8 747 946 Kč
(89 265 Kč / m²)
Prodej
Atypický
98 m²
calle Calderón de la Barca, Orihuela

místnostiAtypický
plocha98 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Discover this exceptional 3-bedroom, 2-bathroom ground-floor apartment in the highly sought-after Aguamarina area of Campoamor, just moments from th...

Zařízený
Stáří nabídky: 30 dní
Aktualizováno: 15 dní

Lokalita

calle Calderón de la Barca, Orihuela
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Leigh's Estates