SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
5 716 275 Kč
(81 661 Kč / m²)
Prodej
2+1
70 m²
AVENIDA MAR (EL)-PUNTA PRIMA, Orihuela

místnosti2+1
plocha70 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

New on the market, this fully renovated corner penthouse in Punta Prima offers a rare opportunity to own a top-floor property with truly exceptional p...

Parametry

Vygenerováno z AI

VýhledPřirozené světloVysoké stropyPo rekonstrukciKuchyňské spotřebičePračkaZabezpečeníDlažbaPodlaží

Ostatní
Stáří nabídky: 28 dní
Aktualizováno: 19 dní

Lokalita

AVENIDA MAR (EL)-PUNTA PRIMA, Orihuela
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home