SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
2 649 825 Kč
(66 246 Kč / m²)
Prodej
Atypický
40 m²
Calle Tramontana, Orihuela

místnostiAtypický
plocha40 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

This cosy one-bedroom apartment is located on the outskirts of Villamartin, in a peaceful and quiet setting. It boasts a lovely terrace with unobstr...

Zařízený
Stáří nabídky: 43 dní
Aktualizováno: 42 dní

Lokalita

Calle Tramontana, Orihuela
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Leigh's Estates