SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
2 768 949 Kč
(52 244 Kč / m²)
Prodej
1+1
53 m²
calle Caliza, Orihuela

místnosti1+1
plocha53 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Cozy flat in La Regia with 1 double bedroom and 1 bathroom offering a comfortable and functional layout.. The renovated kitchen opens onto the living-...

Ostatní
Stáří nabídky: 58 dní
Aktualizováno: 58 dní

Lokalita

calle Caliza, Orihuela
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home