SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
3 208 339 Kč
(53 472 Kč / m²)
Prodej
2+1
60 m²
Calle Escorpiones, Orihuela

místnosti2+1
plocha60 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Charming duplex apartment with shared pool Discover this bright and well-planned apartment on two levels with a total area of 65 m2 (60 m2 living area...

Ostatní
Stáří nabídky: 53 dní
Aktualizováno: 19 dní

Lokalita

Calle Escorpiones, Orihuela
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home